1. Dziś i w ciągu tygodnia nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.40.
 2. Dziś po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc Kuchni św. Brata Alberta w Łańcucie.
 3. We wtorek spowiedź św. przed zakończeniem roku szkolnego od godz. 17.00 - 18.00.
 4. W środę zakończenie roku szkolnego Msze św. o godz. 8.00 dla Zespołu Szkół Nr 2 i Zespołu Szkół z Woli Małej, o godz. 9.00 dla SP Nr 4 i Gimnazjum.
 5. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze św o godz. 8.00; 9.30 i 18.00. Msza św. w połączeniu z procesją Najświętszego Sakramentu do czterech ołtarzy o godz. 9.30. Trasa procesji jak co roku ta sama. Ołtarz przygotują:
  - rodziny z Kręgu Domowego Kościoła przy pomocy rodzin z bloku D
  - rodziny zamieszkujące blok B
  - członkowie Akcji Katolickiej
  - LSO wraz z RAM- em.
  Do udziału w procesji w Boże Ciało i w Oktawie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. Dziewczynki do sypania kwiatów a chłopców do dzwonienia dzwoneczkami. W Oktawie Bożego Ciała nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30, po nim procesja z Najświętszym Sakramentem wokół świątyni.
 6. W piątek nie ma postu. Dyspensy udzielił ks. abp Adam Szal.
 7. Za tydzień Uroczystość Trójcy Przenajświętszej, kończy się okres Komunii Św. wielkanocnej. Po Mszach św. zbiórka.
 8. W dniu 22 czerwca organizowana jest pielgrzymka autokarowa do Strachociny, Komańczy i Dukli. Koszt 60 zł. Zapisy w kancelarii parafii Łańcut - Fara. Bliższe informacje na plakacie w gablocie w przedsionku świątyni.
 9. Zapraszamy chętnych do wzięcia udziału w 39 Przemyskiej Pieszej Pielgrzymce z Łańcuta na Jasną Górę w dniach od 6 do 15 lipca. Zapisy w kościele Farnym w zakrystii lub kancelarii. Koszt uczestnictwa wynosi 130 zł. Druga z kolei osoba z rodziny płaci 70 zł.

Zapowiedzi
II
Michał Balawejder - nasza parafia i Edyta Ostafińska parafia Siedliska