XI Niedziela zwykła

 

  1. Dziś po Mszach św. zbiórka do puszek na potrzeby kuchni Brata Alberta.
  2. Nabożeństwo czerwcowe dziś i w tygodniu o godz. 17.40.
  3. Za tydzień będziemy gościć w naszej parafii misjonarza ks. Marka Kapłona pracującego w Republice Środkowej Afryki. Po Mszach św. zbiórka do puszek na wsparcie w pracy misyjnej ks. Marka.
  4. Organizatorzy zapraszają na Pieszą Pielgrzymkę z Łańcuta na Jasną Górę w dniach od 6 do 15 lipca. Zapisy pod numerem telefonu 509 799 932. Wszelkich informacji udziela przewodnik grupy św. Urszuli ks. Wiktor Florek. Spotkanie organizacyjne w niedzielę 21 czerwca o godz. 16.00 w budynku Caritas przy kościele farnym w Łańcucie. Bliższe informacje na plakacie w gablocie w przedsionku kościoła.
  5. W naszej parafii powstaje grupa biblijna, która w każdą pierwszą i trzecią sobotę miesiąca będzie spotykać się po porannej Mszy św. w salce parafialnej około godziny 7.30. Pierwsze spotkanie w najbliższą sobotę. Zapraszamy.
  6. Dziękuję Państwu Argasińskim i pracownikom Firmy „Argo” za dostarczone cukierki dla dzieci na zakończenie oktawy Bożego Ciała. Dziękuję także Przedstawicielom Rady Parafialnej Panom Stanisławowi, Damianowi i Andrzejowi za uporządkowanie obejścia wokół kościoła po oktawie Bożego Ciała. Bóg zapłać.
  7. Za tydzień taca z Mszy św. przeznaczona na cele inwestycyjne parafii.
  8. Intencje Mszy św. na stronie internetowej parafii i w gablocie w przedsionku kościoła.